Nejedlíci

Má vaše dítě omezený jídelníček? 
Špatně jí? 
Je pro něj čas jídla stres?
Je jídlo nepřítelem? 

Online kurz NEJEDLÍCI je určený pro rodiče dětí, které:

  • mají omezený jídelníček
  • nejedí kousky
  • jedí pouze vlhkou stravu
  • jedí jenom suché přílohy
  • jsou sondované

Pojďme se společně podívat na způsob, jak dětem jídelníček rozšířit.  Hlavním cílem bude odbourat stres ze struktur a vůní spojených s jídlem.  

Pro koho kurz určený NENÍ?

Pro všechny, kteří hledají jednoduché a zázračné řešení. To totiž neexistuje. Změna přístupu k jídlu je dlouhou cestou, která vyžaduje trpělivost a čas. Pokud chcete vidět progres okamžitě a na dítě příliš tlačíte , jeho frustrace způsobená jídlem se jen prohlubuje.

Jak na to? Přeci formou hry a zábavy.  
Zahodíme lžíce a talíře a půjdeme na to doslova od podlahy!   


Po dobu 6 týdnů se budeme pravidelně setkávat online i offline. Dostanete návody a úkoly na každý nový týden

Každý účastník se automaticky stane členem Klubu NEJEDLÍKŮ, uzavřené facebookové skupiny, kde se bude celý kurz odehrávat. V ní naleznete veškeré materiály, videa a budou zde probíhat také online konzultace

Každý čtvrtek si přehrajete video se zadáním, jak mají aktivity vypadat, stáhnete si pracovní list a následující středu se sejdeme online a probereme zdary i nezdary.

Po celou dobu konání kurzu jsme vám k dispozici v rámci individuálního poradenství, a to jak osobně, tak online. Jsme si vědomi, že každé dítě je jedinečná osobnost, která často potřebuje specifický přístup. Proto má každý běh omezený počet účastníků, abychom se všem mohli věnovat individuálně, mohli sledovat vaše krůčky a podporovat vás všechny na cestě za pohodovějším jídlem. Šest týdnů, do kterých je celý kurz rozvržen, je pro mnohé krátká doba na dostatečnou integraci vjemů z kontaktu s potravinami. Náš kurz ale po uplynutí šesti týdnů rozhodně nekončí. Kontaktovat nás můžete i po jeho oficiálním konci. Z praxe víme, že následné individuální konzultace jsou opravdu potřeba a budeme tady právě proto pro vás i nadále.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím e-mailu dagmar@kouzelen.cz nebo sociálních sítí.

Full 1
Co o nás řekly
“Dnes ráno další drobný krůček (pro lidstvo asi ne, ale pro mne ano). Tohle dítě jí jen co zná. Miluje sice termixy, lipanky apod, ale značku co nezná do pusy nedá. A dnes okusila šlehačku z láhve, kterou v životě neměla.“

účastnice prvního kurzu

Full 1
Full 1
Co o nás řekly
“Musím se pochlubit. Nevím nakolik to má něco společného s tím, že si v posledních týdnech s jídlem hrajeme, ale dcera dnes poprvé projevila zájem o vaření v kuchyni. Tedy jiné než dětské. Dělala jsem šátečky s povidly a ona nejprve krájela rádýlkem, pak mi vlhčila okraje vodou, lepila dohromady, mazala a nakonec cukrovala. Vím, že čtyřleté děti to normálně dělají, a starší se mnou taky běžně vaří, ale dcera byla vždy jiná..”

účastnice prvního kurzu

Full 1
Full 1
Co o nás řekly
“Je pozitivní vědět, že problémy s jídlem budou nejspíše souviset se špatnou senzorickou tolerancí, protože mu vadí skoro vše… Každopádně krůčky jsou vidět.”

účastnice prvního kurzu

Full 1
previous arrow
next arrow

Další turnus startujeme 9. 9. v 18:00
CENA: 4 490

platby převodem na účet 293522581/0300

Projekt je chráněn autorským zákonem 121/2000 Sb. Autor: Dagmar Jurišová a kol.