fbpx

Markeťák/čka

Studuješ nebo máš čerstvě po státnicích? Máš chuť si v praxi vyzkoušet to, co tě učí ve škole nebo na kurzu?

U nás máš možnost vyzkoušet si VŠE na třech různých značkách a produktech 👌Vlastního markeťáka/čku jsme zatím ještě neměli, takže jak ta pozice bude vypadat je vcelku na Tobě. Hledáme parťáka do týmu, který umí marketing i bez černých pátků a 70% slev. Bude umět postavit marketingovou strategii na tři různé produkty a služby. Zvládne propojení marketingu a obchodu. Někoho, kdo tomu dá smysl, řád a hlavně tu každodenní mravenčí práci.

Nabízíme:
  • tvůrčí svobodu, hned po té, co se naladíme na stejnou vlnu
  • možnost spolupráce se zavedenou PR a marketingovou agenturou👉
  • práci na projektech, které opravdu dávají smysl a pomáhají
Co vlastně na začátek potřebujeme?

Každý z těch projektů má svou historii, výkon a budoucnost. Ke každému je potřeba přistupovat jinak, ale stejně aktivně.My tu práci děláme, a Tebe potřebujeme, abys ji ukázal/a světu

Budeme rozjíždět nový velký osvětový projekt a potřebujeme zvládnout komunikaci. Hodně se to bude podobat projektovému řízení. Určitě půjde částečně pracovat z domu, ale většina té práce se bude odehrávat u nás v Kuřimi. Potřebujeme člověka, který s námi bude v kontaktu, bude mít možnost dívat se nám pod ruce, aby opravdu pochopil, co tu děláme. Zatím Tě potřebujeme na 4h denně, časem se může ukázat, že budeš potřeba mnohem více!

Zaujala Tě tato pracovní nabídka? Pak neváhej a pošli nám svoje CV na dagmar@kouzelen.cz

Zaujala Tě tato pracovní nabídka? Pak neváhej a pošli nám svoje CV na dagmar@kouzelen.cz