fbpx

Nejedlíci v Rejžárně

26. listopadu 2023

Místo konání akce: ALTAJSKÁ 1568/2, Praha 10 (roh Altajské a Vršovické)

Všichni je zbožňujete, mamolíny, kineťáčky a slizáčky! Ale věděli jste, že když si Vaše dítko s takovou pomůckou hraje, připravuje svůj mozek na spoustu dalších činností a hlavně na jídlo? Protože jsme autorky programu Nejedlíci, tak rozhodně bude řeč o zavádění prvních příkrmů, povíme Vám jak zatočit s vybíravostí v jídle. Jaké volit pomůcky a aktivity pro děti právě ze sortimentu rejžárny, aby dávala mutlismyslová stimulace smysl i u Vás doma.

Na workshopu se dozvíte, jaký význam má multismyslová stimulace u dětí a jak důležitou roli hraje rozvíjení senzoriky. Proč je důležité senzoricky stimulovat oblast úst, jak takovou stimulaci provádět a co je vhodné zavádět v daném věku. Ukážeme si také, jaké hry je vhodné volit. Sami si vyzkoušíte miminkovská kousátka, senzorickou lžičku, první lžičku, dělený talíř a další.

Přítomnost dětí na workshopu není vhodná.

Kdo jsou Mámy v Rejži?
Mámy v Rejži založila mladá maminka Dominika, která během své mateřské dovolené hledala pro své děti něco, co je zabaví a poskytne jim nekonečno možností rozvoje. Jeden nápad poté rozjel další a dnes vede svůj vlastní e-shop a kamennou prodejnu, kde nabízí své vlastní smysloboxy, kineťáčky, mámolíny a mnoho dalšího. Vyberete si u nich jak samotný materiál ke tvoření, pomůcky, tak již hotové produkty. Tvoří unikátní smyslové certifikované hračky, které zabaví a rozvíjí všechny děti. Zároveň spustili i své vlastní kroužky smyslohraní pro děti. 

Prosíme o včasnou registraci na workshop prostřednictvím rezervačního systému. Počet míst je omezen!

Workshop bude probíhat ve 2 časových intervalech. Zvolit tak můžete ten, který vám více vyhovuje.

9:30-11:30

13:30-15:30