fbpx

Náš Tým

Dagmar Jurišová

zakladatelka Kousáka a Kouzelenu

Jsem speciální pedagog etoped, specializuji se na poruchy chování a emocí. Jsem také snoezelen terapeut a psychoterapeut ve výcviku. Během svého studia a praxe jsem získala osvědčení a certifikáty pro práci s následujícím koncepty: Handle, Neuro vývojová stimulace, Metoda Instrumentálního uvědomování a Percepční a motorické oslabení ve školní praxi. Veškeré znalosti a zkušenosti vkládám do své práce s dětmi, které tak nějak nespadají do tabulek. Moje vize v Kouzelenu je dát rodičům jasnější náhled na danou problematiku a ve spolupráci s nimi určit jeden směr kterým je vhodné se vydat. Mým cílem je dát k tomu ty správné nástroje a naučit je je používat.

Osvědčení, školení, kurzy


Mgr. Terka Kliková

speciální pedagog

Jsem speciální pedagožka (ale hlavně) logopedka skrz na skrz. Speciální pedagogiku jsem vystudovala na Masarykově univerzitě a už při studiu jsem se začala věnovat dětem s neurovývojovým postižením. Nejprve jako asistentka pedagoga v MŠ a ZŠ u chlapců s ADHD, poté jako speciální pedagog v organizacích specializujících se na podporu dětí s poruchou autistického spektra (PAS).
Právě potřeby dětí s PAS mě dovedly k poznání, jak je u nich důležitý rozvoj smyslů, a začala jsem se o tuto oblast intenzivně zajímat. A jelikož mám také vystudovanou logopedii, dokážu tyto dvě oblasti v Kouzelenu krásně propojit.
V multismyslovém centru Kouzelen pomáhám hlavně dětem a jejich rodinám nalézt tu správnou cestu, jak spolu komunikovat.


Mgr. Jessica Cenková

marketing a komunikace
lektorka jógy

V Kouzelenu mám na starosti správu sociálních sítí, webu, emailing a reklamu. Vytvářím každodenní obsah na naše sociální sítě, kde i tímto způsobem tak můžeme budovat komunitu okolo našeho terapeutického centra. Práce mě velmi naplňuje, baví mě být kreativní a vymýšlet pro vás obsah, který bude poutavý a informačně přínosný. Součástí mé práce je také starost o naše další projekty, jako je Kousák a Novafon.

Je mi velkým potěšením Vás rovněž provázet naší Kouzelnou jógou. Věnuji se somatické józe a józe s ohledem na přítomnost traumatu v těle. Jóga dalece přesahuje hranice ásan, a je to jedna z příjemných cest poznání a uvolnění nejen svého těla, 
ale i mysli, cesta prohloubení se do svého nitra, propojení se svým srdcem a se svým skutečným “já“. 


Petra Adamíková, DiS.

fyzioterapeutka

Vystudovala jsem vyšší odbornou zdravotnickou školu obor Diplomovaný fyzioterapeut. V tomto oboru pracuji od roku 2006. Hned po škole jsem pracovala 5let v Úrazové nemocnici a od roku 2011 jsem přešla na polikliniku v Kuřimi do soukromé rodinné rehabilitace. V Kouzelenu působím jako fyzioterapeutka a jsem také proškolená v terapii Neuro-vývojové stimulace. Mám 2 děti, dceru a syna. Hraji závodně stolní tenis, ráda chodím na výlety. Všeobecně mám ráda sport.


Bc. Petra Blahova

grafička

Jsem máma dvou kluků a pro Kouzelen vytvářím grafiku. Je to práce, která mi dává smysl a velmi mě naplňuje. Kouzelen se zabývá tématy, které mají vliv na správný vývoj dětí, a proto vnímám jako klíčové, aby bylo vše přehledně a poutavě zpracované. Vizuální komunikace je tedy velmi důležitým prvkem naší společné práce. Náš tým vždycky přijde se zajímavým projektem, do kterého se ponořím tak, až zapomínám, že vlastně pracuji. Hodně se učím o rozvoji dětí, což oceňuji obzvláště jako dvojnásobná máma. Za deset let své praxe mi toto přijde jako nejvíc smysluplná práce.


Naše činnost je podporována